Aktualności

Dla kogo jesteśmy

16.05.2023
CSR

DLA KOGO JESTEŚMY? DLA WAS!

Dla grup zorganizowanych, liczących minimum 7 osób (bo taki najmniejszy bus posiadamy). Maksymalna ilość osób? Jesteśmy w stanie obsłużyć bardzo duże grupy, ponieważ posiadamy dobrze rozbudowaną flotę autokarów, które posiadają ilość miejsc od 49 do 64.

Z wielką przyjemnością obsługujemy grupy sportowców, drużyny, kluby, a w szczególności piłkarzy. Piłka nożna od lat jest nam bliska, to nasza pasja. Mamy zacieśnione więzi z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, przewozimy zawodników MZPN na rozgrywki.

Jesteśmy otwarci dla Biur Podróży. Dotychczas z wieloma firmami układa nam się wyśmienicie. Nasza flota nieustannie się rozbudowuje, pojazdy stale wymieniamy na nowsze, lepsze. Jesteśmy w stanie zagwarantować terminować, bezpieczeństwo, wysoki standard obsługi. To nas wyróżnia, dlatego już wiele Biur podróży obdarzyło nas zaufaniem.

Nasza oferta usług przewozowych jest dedykowana również dla Szkół. Na co dzień aktywnie udzielamy się w życiu społecznym naszego regionu. Ściśle współpracujemy ze szkołami z naszych okolic i chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy. Stały kontakt ze szkołami sprawia, że dobrze znamy specyfikę i potrzeby szkolnych grup wycieczkowych. Bezpieczeństwo dla naszych pasażerów to priorytet.

Obsługujemy również Wyjazdy Biznesowe, czyli przewozimy grupy pracowników na szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne. Artur Wocial (właściciel naszej firmy), prowadzi również drugą firmę, w sektorze handlu. Zatrudnia wielu pracowników. Dobrze zna i rozumie oczekiwania firm wobec organizacji wyjazdów biznesowych. Znajomość specyfiki ułatwia doprecyzowanie wymagań i sprostanie im przez naszą firmę.

Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów. W składzie busy 7-21 osobowe oraz autokary 49-46 osobowe. Szeroka różnorodność sprawia, że jesteśmy w stanie również obsłużyć Prywatne Uroczystości, wesela, chrzciny, urodziny, wyjazdy turystyczne małych i większych grup przyjaciół.

Jesteśmy otwarci dla każdej grupy poszukującej komfortowy transport na krótką trasę, jak również długą, kilkudniową, na terenie Polski oraz za granicą.

W PODRÓŻY z nami się układa…