Aktualności

Niezapomniana Podróż do Kopenhagi

08.01.2024
Aktualności

Przeprawa Promem i Magiczne Spotkania w Karlskronie i Malmo

Ostatnia wycieczka z Mersi Transport do Kopenhagi była prawdziwą przygodą, która zaczęła się od wyjątkowej przeprawy promem z Gdyni do Karlskrony. Ta malownicza trasa przez Bałtyk to nie tylko podróż, ale również niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników.

W Karlskronie czekało na nas fascynujące Muzeum Marynarki, gdzie odkrywaliśmy tajemnice morskich podbojów. Eksponaty przeszłości marynarki wojennej wzbudzały zachwyt, a historia ożywała przed naszymi oczami. To niezwykłe miejsce stanowiło prawdziwe ukoronowanie naszej wycieczki.

Malmo okazało się być kolejnym punktem, który wzbudził nasze zainteresowanie. Tutaj, w sercu miasta, wznosił się Turning Torso - najwyższy budynek w Szwecji. Jego nowoczesna architektura jest imponująca.

Wycieczka do Kopenhagi z MERSI TRANSPORT, to strzał w dziesiątkę dla miłośników podróży. Można odkryć uroki Karlskrony i Malmo, ale również doświadczyć wyjątkowej obsługi transportowej, która uczyni podróż jeszcze bardziej niezapomnianą. Jeśli marzysz o odkrywaniu fascynujących miejsc z pewnym i komfortowym przewoźnikiem, MERSI TRANSPORT jest właśnie dla Ciebie!

W PODRÓŻY z nami się układa...