Współpraca stała

Oferujemy kompleksowe usługi przewozowe osób wraz z dobrze wykwalifikowanymi kierowcami. Ty wybierasz cel podróży i termin. My organizujemy całą logistykę podróży. Dysponujemy pojazdami, które posiadają ilość miejsc od 7 do 64.

Posiadamy dobrze rozbudowaną flotę, dzięki temu możemy zapewnić usługi transportowe praktycznie każdej grupie klientów. Jesteśmy w stanie zorganizować transport małej grupie, kilkuosobowej, jak również licznej grupie zorganizowanej. Wysoki standard i komfort, (na co szczególnie zwracamy uwagę) pozwala nam ofertę przedstawić dla grup dzieci jak również dorosłych i osób starszych.

Atuty

Jeździmy wszędzie
Nasza baza znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Jeździmy po całej Polsce i za granicę
Rozmaita Flota
Posiadamy autokaryi busy od 7 do 64 osób
Najnowsze modele
Pojazdy stale są wymieniane na nowsze i młodsze rocznikowo
Bezpieczeństwo
Autokary i busy są na bieżąco serwisowane. Nasi kierowcy są wykwalifikowani i doświadczeni.
Barek i toaleta
Dysponujemy autokarami wyposażonymi w barek, lodówkę i toaletę
Czystość
Każdy autokar jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy
Elastyczność
Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, potrafimy dopasować ofertę do niestandardowych oczekiwań
Więcej o współpracy

Naszą ofertę usług przewozu osób, w szczególności adresujemy do Szkół, Biur Podróży i wszystkich firm, instytucji z branży turystyki krajowej i zagranicznej. Jesteśmy otwarci na podjęcie stałej współpracy.

Dlaczego z nami?

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi kierowcami, wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi. Bezpieczeństwo w drodze i sprawna, komfortowa podróż u nas to podstawa.

W naszych zasobach są autokary, które posiadają dobrze wyposażony barek, z możliwością podawania ciepłych i zimnych napojów, oraz lodówka, a także toaleta (szczególnie przydatna podczas długiej podróży, np. za granicę).

Nasze busy i autokary są nowoczesne. Flota jest regularnie wymieniana na nowsze modele. Pojazdy są dokładnie myte i sprzątane po każdej podróży.